Nils Kölare serigrafi

172658

KÖLARE, Nils (född 1930): "Svart-silver", signerad och daterad N.Kölare-79, 1/40, serigrafi, 78x58 cm

Nils Kölare serigrafi
Budhistorik (6 bud)
676073
550
675519
500
673203
450
672036
671568

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.