Golvvas Kina

172656

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille vertefärger av fåglar och blomster, höjd 60 cm

Omfattande lagning

Orientaliskt, Porslin

Golvvas Kina

Budhistorik (8 bud)
655581
850
649057
649372
649057
750
649073
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.