Glasskulptur i relief

172654

RYLEJEV, Alexander (född 1952, Ryssland): "Nature morte", signerad och numrerad Alexandr Ryleev XX, glasrelieif, höjd med ställning 170, 94x30 cm

Konst, Skulptur

Glasskulptur i relief

Budhistorik (10 bud)
658596
2 400
658071
658593
658071
1 700
658418
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.