Jan Stenvinkel serigrafi

172649

STENVINKEL, Jan (1933-1989): "Havets blod", signerad och numrerad Stenvinkel 19/25, färgserigrafi, 90x120 cm

Jan Stenvinkel serigrafi
Budhistorik (4 bud)

676537
1 700
667561
667002
667001
600

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.