Parplyställ i mässing

172647

PARAPLYSTÄLL, mässing, höjd 49 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Bucklor

Diverse

Parplyställ i mässing

Budhistorik (54 bud)
656358
14 000
656362
13 500
656358
13 000
656356
12 500
656354
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.