Fåtölj USA

172646

FÅTÖLJ, djuphäftad, fällbar med utskjutande fotstöd, etikettmärkt

Skador och slitage

Fåtölj USA

Budhistorik (17 bud)
665113
1 700
665335
1 600
665113
665307
1 400
665113
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.