Ulf Trotzig oljemålning

172644

TROTZIG, Ulf (född1925): "Björnen i skogen", signerad Trotzig, olja på duk, 180x98 cm

Konst, Måleri

Ulf Trotzig oljemålning
Budhistorik (35 bud)
677174
32 000
677392
31 000
677174
29 000
677391
28 000
677174
27 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.