Anders Knutsson akryl

172627

KNUTSSON, Anders (född 1937): Stoneman´s Dream, signerad och daterad på baksidan Anders Knutsson, 1975-88, akryl och vax på duk, 127x121 cm

Konst, Måleri

Anders Knutsson akryl
Budhistorik (8 bud)
677413
12 000
677412
11 500
677340
11 000
672787
10 500
672125
9 200

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.