Vikskärm i tre delar

172625

VIKSKÄRM, tredelad, mahogny, höjd 202, totallängd ca 189 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Omfattande skador

Vikskärm i tre delar

Budhistorik (9 bud)
665105
700
665101
650
656715
600
656569
550
656714
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.