Mona Huss Wallin litografi

172619

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Hamnmotiv-Göteborg, signerad M. Huss W. -77, 247/460, färglitografi, 48x60 cm

Mona Huss Wallin litografi

Budhistorik (8 bud)
673097
2 400
672662
662625
662625
950
668391
900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.