Mona Huss Wallin litografi

172618

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Vid bron, signerad M. Huss W., 77, 373/460, färglitografi, 48x60 cm

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (11 bud)
672761
2 600
672661
2 400
672661
670338
672660
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.