Huss Wallin litografi

172615

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Hamnmotiv, signerad och daterad M. Huss W., 77, 374/460, färglitografi, 48x60 cm

Huss Wallin litografi
Budhistorik (17 bud)
672659
2 800
670357
2 600
672658
2 600
670357
2 400
668503

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.