Cheryl Akner-Koler objekt

172612

CHERYL AKNER-KOLER (född 1956): "Fragment I+II", diptyk, bemålat trä, signerad och daterad a tergo 1988, längd 90 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Cheryl Akner-Koler objekt

Budhistorik (4 bud)

645840
450
645369
645368
645304

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.