Cajsa Holmstrand akryl

172611

HOLMSTRAND, Cajsa (född 1956): Relation, signerad och daterad a tergo Cajsa Holmstrand 1983, akryl på duk, 98,5x98,5 cm

Konst, Måleri

Cajsa Holmstrand akryl

Budhistorik (4 bud)

676046
3 600
676042
3 400
675375
666432
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.