Bord Fridhagen för Bodafors

172598

BORD, med klaffar, 1950/60-tal, Frihagen för Bodafors, teak, bordsskiva med mosaik, hylla i rotting, höjd 55, 40x40, totalläng 90 cm

Smärre ytskador

Bord Fridhagen för Bodafors

Budhistorik (7 bud)
665104
550
664946
500
665103
500
664946
450
665088

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.