Olof Hermelin oljemålning

172596

HERMELIN, Olof (1827-1913): Skärgårdsmotiv med ångbåt, monogramsignerad OH, olja på pannå, 12x20 cm

Konst, Måleri

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (55 bud)
656265
7 400
656264
7 200
656252
7 000
656262
7 000
656252
6 800

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.