Lockpokal i silver

172595

LOCKSTOP, silver, invändigt förgylld, stämplad K. Anderson, Stockholm 1946, höjd 20 cm, vikt ca 1095 g

Silver

Lockpokal i silver

Budhistorik (15 bud)
655507
8 400
655545
8 200
655507
8 000
652847
7 800
652847
7 200

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.