Juha Soisalo oljemålning

172587

SOISALO, Juha (Finland, född 1941): Komposition, signerad J. Soisalo 92-93, olja på duk, 120x112 cm

Tryckmärke, märken

Konst, Måleri

Juha Soisalo oljemålning

Budhistorik (5 bud)
668648
1 600
667228
661164
660146
659686
550

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.