Tommy Östmar olja

172577

ÖSTMAR, Tommy (1934-2007): "Knuffas inte", signerad Tommy Östmar, olja på duk, 56x85 cm
Proveniens: Galleri Krister Fahl, 1994

Konst, Måleri

Tommy Östmar olja

Budhistorik (24 bud)
674479
8 400
674478
8 200
674475
8 000
674477
8 000
674475
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.