Veldhoen etsning

172571

VELDHOEN, Arie Johannes (1934): Figurkomposition, signerad, etsning, 3,5x21 cm

Veldhoen etsning

Budhistorik (3 bud)

656154
655489
645948

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.