Claes Oldenburg färglitografi

172570

OLDENBURG, Claes (USA 1929-1997): Basebollhandske, signerad, färglitografi, 49/50, 98x61 cm

Claes Oldenburg färglitografi
Budhistorik (21 bud)
656055
3 200
655619
655598
2 800
655618
2 800
655598
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.