Kerstin Thorvall blyerts

172569

THORVALL, Kerstin (1925-2010): Kvinnofigur, monogramsignerad o daterad KT 2003, blyerts, 28x15 cm

Konst, Måleri

Kerstin Thorvall blyerts

Budhistorik (28 bud)
656223
656219
656222
1 900
656219
1 800
656218
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.