Erling Johansson oljemålning

172566

JOHANSSON, Erling (född 1934): Porträtt, signerad och daterad Erling J 66, olja på duk, 63x54 cm

Konst, Måleri

Erling Johansson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
655184
655182
655181
950
655180
900
654436
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.