Dickonson Reed akvarell

172565

DICKINSON, John Reed (1844-1887): Kinesisk präst som kallar till predikan, signerad, akvarell, 48x39 cm, påskrift av konstnären a tergo

Konst, Måleri

Dickonson Reed akvarell

Budhistorik (6 bud)
656139
656137
1 300
656136
656133
655832
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.