Mona Huss Wallin olja

172564

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Vinga fyr", signerad och daterad M Huss W -75, olja på duk, 110x110 cm

Tryckmärke

Konst, Måleri

Mona Huss Wallin olja

Budhistorik (54 bud)
675998
20 000
675997
19 500
675996
19 000
675991
18 500
675995
18 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.