Industrilampa "Trilplex"

172563

INDUSTRILAMPA, 1930-tal, Triplex, design Johan Petter Johansson, grönlackerad, längd ca 140 cm

Brukslitage

Belysning

Industrilampa

Budhistorik (26 bud)
658490
5 600
664024
5 600
658490
5 400
664023
5 200
658490
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.