Väggplakett i fajans

172562

VÄGGPLAKETT, fajans, troligen Holland 1700-tal, höjd 59 cm

Smärre glasyrskador, nagg på baksidan

Keramik/Porslin

Väggplakett i fajans

Budhistorik (4 bud)

656109
655497
653923
645257

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.