Carl Brandt olja

172561

BRANDT, Carl (1852-1930): Aftonstämning över viken, signerad och daterad C. Brandt -93, olja på duk, 76x127 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt olja

Budhistorik (18 bud)
656028
15 500
646533
15 000
656026
15 000
646533
13 500
646436
13 000

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.