Pierre Olofsson färglitografi

172560

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Kompositioner, signerad och numrerad Olofsson 6/90, färglitografi, 19x18 cm

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (11 bud)
655811
655779
950
655779
700
655810
650
655779
600

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.