Marie Louise Ekman färglitografi

172556

EKMAN, Marie Louise (född 1944): Baertling och Dali, signerad och daterad M.L De Geer Bergenstråle 1980, färglitografi, 15?/90, ca 115x90 cm

Budhistorik (16 bud)
655827
6 200
656069
6 000
655827
5 800
656068
5 600
655827
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.