Daniel Bergagna oljemålning

172555

BERGAGNA, Daniel ( född 1946): "La belle blue", signerad Bergagna och daterad a tergo 86, olja på duk, 100x81 cm

Smärre krackeleringar vid bildens mittparti

Konst, Måleri

Daniel Bergagna oljemålning

Budhistorik (11 bud)
656067
656075
950
656067
900
656073
850
656067

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.