Enno Hallek olja

172547

HALLEK, Enno (född 1931): "Triangel", signerad Enno Hallek, olja på trä, 31x61,5 cm

Skada

Konst, Måleri

Enno Hallek olja

Budhistorik (5 bud)
674510
674392
667197
666532
664464

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.