Axel Wallert oljemålning

172528

WALLERT, Axel (1890-1962): Hamnen i Torshälla, signerad Wallert, olja på duk, 38x45 cm

Konst, Måleri

Axel Wallert oljemålning

Budhistorik (4 bud)

655176
654024
650091
649602

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.