Stilleben med växter Japan

172526

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben med växter, Japan, tusch och akvarell, 63x107 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Konst, Måleri

Stilleben med växter Japan
Budhistorik (58 bud)
655296
22 000
655294
21 000
655289
20 000
655286
19 500
655285
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.