Johannes Ravn oljemålning

172525

RAVN, Johannes (1922-1991): Björn i skog, signerad och daterad J. Ravn -49, olja på duk, 90x100 cm

Konst, Måleri

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (10 bud)
655267
1 400
655263
1 300
655254
655193
950
655065
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.