Bengt Lindström färglitografi

172522

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, 28/100, färglitografi, 75x54 cm

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (10 bud)
655234
1 300
655231
655230
655209
655207
600

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.