Picasso komposition

172520

PICASSO, kopia efter, Faune aux Branchages, tryckt signatur, offsetreproduktion efter litografi, 38x30 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Gulnad, passpartouten med fuktskador

Picasso komposition

Budhistorik (11 bud)
648234
750
647609
700
648233
700
647609
650
648232
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.