Paul Guiramand färglitografi

172518

GUIRAMAND, Paul (1926-2007):"Kärran", signerad Guiramand, färglitografi,67/75, 55x43 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Paul Guiramand färglitografi

Budhistorik (1 bud)

651654
2013-02-28 18:35:27

2013-03-02 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.