Alfred Hedlund oljemålning

172517

HEDLUND, Alfred (1884-1930): Koppartälten på Haga, signerad och daterad Alfred Hedlund Haga 2 Juli 1920?, olja på duk, 32x47 cm

Konst, Måleri

Alfred Hedlund oljemålning

Budhistorik (14 bud)
655219
1 300
655210
654612
655208
654612
850

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.