Max Papart färglitografi

172513

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad och daterad Max Papart 59, färglitografi, 32/50, 43x32 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Max Papart färglitografi
Budhistorik (6 bud)
649775
648888
648886
646131
500
646130

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.