David Wallin oljemålning

172505

WALLIN, David (1876-1957): Eka på strand, signerad D. Wallin, olja på pannå, 32,5x42 cm; målat motiv även a tergo

Konst, Måleri

David Wallin oljemålning

Budhistorik (17 bud)
655198
1 600
655203
655198
1 300
655202
655198

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.