Andre Brasilier litografi

172480

BRASILIER, André (född 1929): Stilleben med fiol och blommor, signerad 75/75, litografi, 54x41 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Andre Brasilier litografi
Budhistorik (2 bud)

655211
654920

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.