Andre Brasilier litografi

172478

BRASILIER, André (född 1929): Kvinna med blombukett, signerad 78/100, litografi, 54x38 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Andre Brasilier litografi
Budhistorik (26 bud)
654927
2 600
654918
2 400
654907
654915
654907
1 800

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.