Abraham Hulk oljemålning

172476

HULK, Abraham (1800-tal): Landskap, signerad A. Hulk, olja på duk, 77x127 cm

Konst, Måleri

Abraham Hulk oljemålning

Budhistorik (22 bud)
695222
5 400
695218
5 200
695211
5 000
695214
5 000
695211
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.