Marianne Ågren olja

172475

ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Siesta vid havet", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 116x97 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren olja

Budhistorik (10 bud)
654316
4 200
653818
646644
3 600
646643
646642

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.