Anna Gardell- Ericson akvarell

172474

GARDELL-ERICSON, Anna (1853-1939): Landskap med björkar, signerad Anna G. Ericson, daterad 94, akvarell, 31x22 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
695220
3 200
695219
695217
2 800
695216
2 600
695215
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.