Byrå mahogny

172471

BYRÅ med spegel och 2 st kandelabrar för 1 ljus vardera, nyrenässans, 1800-talets slut, mahogny, höjd ca 208, 96x53 cm

Några ytskador, nyckel saknas

Byrå mahogny

Budhistorik (21 bud)
664128
4 200
664125
664122
3 800
664118
3 600
664117
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.