J G Kinnaird oljemålning

172466

KINNAIRD, J.G (c.1840- c.1895): Tre vänner i hedlandskap, signerad J. G. Kinnaird, olja på duk, 76x102 cm

Dukskador, hål i duk, färgbortfall

Konst, Måleri

J G Kinnaird oljemålning

Budhistorik (3 bud)

693270
691723
1 600
683161

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.