Serveringsvagn teak

172464

SERVERINGSVAGN, teak, 1950-tal, med hjul och låda, höjd 70, 87x44 cm

Bruksslitage, ett ben med lagning

Serveringsvagn teak

Budhistorik (11 bud)
662794
662713
950
660371
900
660368
850
660175

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.