Slagbord furu

172459

SLAGBORD, 1800-tal, furu, lådor i sargen, höjd 74, bredd 52x totalängd 125 cm

Diverse ytskador, fläckar, torrsprickor, några delar saknas

Slagbord furu

Budhistorik (4 bud)

658803
658801
658800
658799

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.